Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach

Zwiększamy efektywność treningu sportowego

zwiekszamy efektywność treningu to zarówno na poziomie wyczynowym jak i amatorskim. Pomagamy zawodnikom wszystkich dyscyplin ustalić najbardziej odpowiedni plan żywienia i wspomagania w kontekście stawianych obciążeń treningowych i celów sportowych. Z nami doświadczysz, jak żywienie może przekładać się na Twój wynik sportowy.

Budujemy zdrową masę mięśniową

Budujemy zdrową masę mięśniowąMówimy "STOP" dla jałowych piersi z kurczaka i ryżu. Dieta kulturystyczna nie musi wiązać się z archaicznymi zaleceniami dietetycznymi i monotonnym jedzeniem w kółko tego samego. Skorzystaj z porad naszych specjalistów, a przekonasz się, że zdrowy przyrost masy mięśniowej wymaga zupełnie innego żywienia.

Redukujemy zbędne kilogramy

redukujemy kilogramy Jeżeli uważasz, że odchudzanie musi wiązać się z liczeniem kalorii i ciągłym pasmem wyrzeczeń, to jesteś w błędzie. Korzystając z porad naszych specjalistów, zapomnisz że jesteś na diecie i poznasz zupełnie nowe tajniki kuchni. Przekonasz się, że jedzenie naprawdę może sprawiać przyjemność.

Pomagamy kobietom po ciąży

pomagamy kobietom po ciąży Niestety, często to spore wyzwanie. Nadmiar pozostałości wagowych, rozstępy, pogorszona jakość skóry - to najczęstsze problemy kobiet po urodzeniu dziecka. Brak zaradzenia im w porę może pozostawic piętno na całe życie. Nasi specjaliści doradzą więc, jak temu skutucznie zaradzić.

Dodajemy wigoru mężczyznom

dodajemy wigoru Każdy facet chce wyglądać męsko i atrakcyjnie. Wraz z wiekiem coraz częściej strzyka w krzyżu i kolanach, zwisa brzuszek, kołata serce i co chwila coś się nadweręża. Spada także seksualny wigor. Korzystając z porad naszych specjalistów masz świetną szansę odwrócić niekorzystny bieg zdarzeń.

Zlecamy potrzebne badania

Zlecamy potrzebne badania Istnieje wiele problemów natury fizjologicznej które mogą negatywnie oddziałwyać na nasze zdrowie, kondycję, wyniki sportowe, czy sprawność seksualną. Wiele wskazówek mogą dostarczyć rzetelnie zlecone badania laboratoryjne. Nasi specjaliści doradzą więc które wyniki badań mogą mieć dla Ciebie istotne znaczenie.

Zobacz też

Pierwsza wizyta

Jak będzie przebiegać moje pierwsze spotkanie z fitdietetykiem? Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby spotkanie z...

Program dietetyczny

Jak wygląda przygotowany program dietetyczno-suplementacyjny? Opracowany przez naszego specjalistę materiał zawiera ...