Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach

Jak wygląda przygotowany program dietetyczno-suplementacyjny?

Opracowany przez naszego specjalistę materiał zawiera kilkadziesiąt stron opisów, tabel i rysunków. Znajdziesz tam między innymi:

  • szczegółowy wydruk analizy masy, składu ciała, potrzeb i wydatków kalorycznych, realnie wyznaczone cele oraz wszystkie niezbędne do tego objaśnienia opracowane w formie pisemnej i graficznej

  • szczegółową analizę i ocenę dotychczasowego sposobu żywienia. Ujęcie tabelaryczne wszystkich braków i nieprawidłowości w diecie. Ocenia się między innymi: podaż kalorii, białek, węglowodanów i tłuszczów, bada podaż kwasów tłuszczowych i wzajemne proporcje między nimi, ocenia się spożycie wszystkich najważniejszych witamin i minerałów oraz inne.

  • dokładny opis tekstowy wszystkich nieprawidłowości i błędów żywieniowych jakie zostały popełnione w twojej diecie, ich powiązanie z budową ciała i wpływem na wyniki sportowe

  • indywidualnie opracowany i bardzo urozmaicony jadłospis na każdy po kolei dzień ze szczegółowym uwzględnieniem przepisów przygotowania posiłków

  • szczegółowo opracowany program suplementacji

  • indywidualnie opracowany program treningowy (dotyczy treningu siłowo-aerobowego)

     

program dietetyczny

Ponadto otrzymasz specjalnie opracowany skrypt „Tabele kaloryczne produktów i potraw” (ok. 70stron), gdzie znajdziesz informacje o wartości energetycznej prawie 1500 najpopularniejszych produktów żywnościowych i potraw. Tabele służą do odszukania zamienników w diecie, a także dla samej wiedzy na temat kaloryczności poszczególnych produktów.

Wszystko to otrzymasz w przejrzystej i profesjonalnej formie, zrozumiale i fachowo!

Każdy program terapeutyczny jest przygotowany przez nas w bardzo atrakcyjnej formie graficznej, w twardej oprawie introligatorskiej, zapakowany w teczkę firmową, w której znajdziesz także mały gadżet.

 

Czy ustalona dieta jest trudna w realizacji?

Każdy jadłospis staramy się zawsze dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zwracamy uwagę nie tylko na to, aby dieta była jak najbardziej urozmaicona i odpowiadała wszystkim normom zdrowego żywienia, ale także była chętnie stosowana. Mamy pełną świadomość, że zmiana sposobu żywienia może okazać się skuteczna tylko wówczas, jeżeli wydane przez nas zalecenia będą realne i dopasowane do twoich upodobań a także stylu życia. Dzięki ustalanym przez nas jadłospisom, nasi klienci nigdy nie mają poczucia tego, że są na diecie, przez co mogą w spokoju i z przyjemnością realizować wytyczony plan.

Zobacz też

Zakres usług

Zwiększamy efektywność treningu sportowego to zarówno na poziomie wyczynowym jak i amatorskim. Pomagamy zawodniko...

Pierwsza wizyta

Jak będzie przebiegać moje pierwsze spotkanie z fitdietetykiem? Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby spotkanie z...