Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach
Nowy post

Ponieważ nie jesteś zalogowany(a) w naszym serwisie, potrzebujemy Twój e-mail, aby potwierdzić, że Ty to Ty. Po przesłaniu formularza otrzymasz na wskazany adres wiadomość. Po kliknięciu w link potwierdzający Twoja wypowiedź zostanie opublikowana na naszej stronie.

captcha

Pola oznaczone * są wymagane do przesłania formularza.

Wielotorbielowatosc jajników a masa mięśniowa

Ocena:

0

Witam
właśnie niedawno dowiedziałam się że mam wielotorbielowatość jajników. Mam 26 lat 157 cm wzrostu i ważę 56 kg. Robiłam dwie analizy składu ciała na różnych urządzeniach i na obu wyszło że mam minimum tkanki tłuszczowej w organizmie a masa mieśniowa jest nieco podwyzszona. Zaznaczam ze cwicze regularnie 3-4 x dziennie m.in. ćwiczenia z Ewą Chodakowska skakanka brzuszki itp. i zdrowo się odżywiam. Chciałabym się dowiedzieć jak zmniejszyć masę mięśniową:( Mam rozbudowane barki w klatce piersiowej 90 cm talia 63 bioda 89 uda 52 ale jestem malutka...Teraz będę przyjmować leki hormonalne zawierające dezogestrel i chciałabym wiedzieć jak to będzie się miało do mojej wagi bo wiem ze przy wielotorbielowatosci istotna role odgrywają angrogeny które mogą powodować wzrost masy mięśniowej - tylko ze ja nie jestem osobą otyła???? i to mnie zastanawia... Proszę o fachową odpowiedz